ciscoworld.hu

MTU méret – headerrel vagy nélküle?

RFC1122 alapján az MTU definíciója valahogy így hangzik: maximális mérete a legnagyobb csomagnak (packet) ami átvihető a médián

Csomag méretébe márpedig a L3-as header is beletartozik, ahogy az az alábbi ábrán is látható:

Continue reading “MTU méret — headerrel vagy nélküle?”